آغاز بکارششمین نمایشگاه ملی و تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی

سه شنبه, 09 آبان 1396 11:32

ششمین نمایشگاه ملی و تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با مشارکت ده ها شرکت و کارگاه تولیدی داخلی و با حضور مقامات استانداری، اتاق اصناف تهران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و همچنین روسای اتحادیه های مرتبط، در محل نمایشگاهی مصلی آغار بکار کرد.

ششمین نمایشگاه ملی و تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی که با مجوز اتاق اصناف برگزار شده بیش از 300 شرکت مختلف داخلی، تولید کنندگان و واحد های بزرگ و کوچک تولیدی و همچنین دست اندركاران صنعت مبلمان کشور، جدیدترین تولیدات خود را با هدف یافتن بازار صادراتی و عرضه با قیمت مناسب تر برای شهروندان؛ ارائه و به نمایش گذاشتند.

همه کالا ها و اجناس ارائه شده در ششمین نمایشگاه ملی و تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی با تخفیف 15 تا 20 درصدی و همچنین بصورت اقساطی به فروش می رسد.

تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغال و کارآفرینی و حمایت از تولید مبلمان داخلی، اولویت و هدف اصلی برگزاری ششمین نمایشگاه ملی و تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی است.
ششمین نمایشگاه ملی و تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی از امروز تا 13 آبان ماه هر روز از ساعت 11 صبح تا 21 (9 شب) در ضلع جنوبی مصلی بزرگ امام خمینی (ره) آماده بازدید است.